
Etiketten op rol
Het maken van etiketten is nu eenvoudiger geworden.
Ja. Je kiest de oriëntatie, dus welke rand van het etiket als eerste van de rol komt, onder "Wikkeling en oriëntatie" wanneer je je bestelling samenstelt. De etiketten zijn op de rol altijd naar buiten gericht.
Oriëntatie
Oriëntatie is de plaatsing van het etiket op de rol, dus welke rand als eerste van de rol komt. Kies de oriëntatie die past bij hoe je je etiketten aanbrengt: met de hand, met een dispenser of met een etiketteermachine.
Wikkeling
Wikkeling is de richting waarin de etiketten op de rol gericht zijn. Onze etiketten zijn altijd naar buiten gericht, dus de bedrukte kant zit aan de buitenkant van de rol.
Waar je het kiest
Je kiest de oriëntatie onder "Wikkeling en oriëntatie" wanneer je je etiketten instelt, voordat je ze aan je winkelwagen toevoegt.
Lees meer over etiketten op rol.